Ochranné pomůcky pro pískování

Pískovací helmy

Pro proces venkovního tryskání ale i do tryskacích komor je nezbytné užití vhodných ochranných pomůcek. Nejzásadnější je ochrana hlavy a přívod čerstvého vzduchu. Toto splňují právě přetlakové ochranné kukly pro tryskání.

Ochranná kukla na tryskání Aspect

Velice pohodlná, kvalitní a lehká ochranná kukla na pískování Aspect od výrobce Contracor.

Ochranná kukla na tryskání Comfort

Cenově dostupná, kvalitní, velice pohodlná a lehká ochranná kukla na pískování Comfort od výrobce Contracor.

BAF filtr pro tryskací kukly

BAF uhlíkový filtr čistí vzduch a přivádí ho do tryskací kukly. Eliminuje až 98 % částic pro bezpečnější práci operátora.

BAF uhlíkový filtr na tryskání čistí vzduch a přivádí ho do kukly na pískování Aspect nebo kukly na pískování Comfort firmy Contracor. Je navržený tak, aby eliminoval 98 % částic o velikosti až 0,5 mikronů.

Uhlíkový filtr pro tryskání je vybavený dvěma rychlospojkami, tlakovým regulátorem, měřidlem, pojistným ventilem a bajonetovou spojkou s vnějším závitem 2,5 cm.

Ochranné kukly na tryskání

Ochranné kukly chrání vaši hlavu a obličej před odraženým abrazivem. Zabudovaný přívod vzduchu pak chrání vaše plíce a zároveň ochlazuje.
V naší nabídce naleznete ochranné kukly vysoké kvality, které jsou vhodné pro profesionální i domácí využití a které nositeli zajišťují nejen stoprocentní bezpečnost, ale také pohodlí při práci.

Filtry pro čistý vzduch

Filtry jsou určeny k čištění stlačeného vzduchu přiváděného do vzduchové přípojky ochranných kukel na tryskání. Chrání tak vaše plíce před prachem a abrazivem a předchází dlouhodobým dýchacím potížím.

Ochranné obleky

Ochranné overaly či obleky chrání vaše tělo před odraženým abrazivem či toxickým prostředím. V naší nabídce naleznete cenově dostupné a kvalitní overaly se středním až vysokým faktorem ochrany a ve všech běžných velikostech.

Chcete poradit konkrétní zařízení, které bude nejvhodnější pro váš účel? Zeptejte se nás: Nezávazná konzultace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *